День студента (сценарій)

den stydenta

Звучить Пісня «Гаудеамус»
Виходять ведучі (2 студентки)
Ведуча 1. Добрий вечір, дорогі друзі.
Ведуча 2. Добрий вечір, студенти, викладачі, гості.
Ведуча 1. Ми раді вітати вас у цьому залі, на святі.
Ведуча 2. Вітаємо вас із Міжнародним днем студента й зичимо вам міцного здоров’я, звершень у навчанні, благополуччя й злагоди.
Ведуча 1. Тож, зустрінемо і проведемо його завзято і весело!
Ведуча 2. Студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини. В них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях.
Ведуча 1. Зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у науці, мистецтві, культурі. Зі студентства формується українська національна еліта.

Ведуча 2. Слово для привітання студентського товариства з професійним святом надається______
ведуча 1. До слів привітання приєднуються батьки і гості свята та від щирого серця вітають студентів! Залишайтеся такими ж сильними і цілеспрямованими! Творіть і споглядайте! Будьте наполегливими і не втрачайте можливостей!
Ведуча 2. Пам’ятайте, що кожен день, кожну хвилину ви навчаєтеся. Знаходячи нові знання, ми стаємо розумнішими, духовно багатшими. Де б ви не були і що б ви не робили. Ми всі – студенти в цьому житті.
Ведуча 1. Вас вітає хореографічний колектив ____________________________.
Ведуча 2. Студентська пора — найкращий час у житті людини, яка робить свої перші самостійні кроки. Це роки, присвячені пошукам істини, творчості, прагненню досконалості, неповторні миті становлення особистості.
Ведуча 1. Нам хочеться сподіватися, що в цей день студенти всього світу, об’єднаються і зітруть всі відмінності між кольором шкіри, мовою і традиціями, а на всій нашій неосяжній планеті цього дня святкуватимуть і радітимуть представники однієї національності під назвою «студенти».
Ведуча 2. Так і називається наступна композиція «Студенти» у виконанні _______.
Ведуча 1. Так хто ж це такий — студент? Чим він відрізняється від інших людей?
Ведуча 2. З цього приводу можна прочитати у Великий радянської енциклопедії: Студент (від лат. studens — той, хто наполегливо працює, займається) — учень вищого навчального закладу.
Ведуча 1. Справжній студент може пишатися своєю ерудицією. Така людина, навіть якщо їй трапляється запитання, на яке вона не знає відповіді, з гідністю зможе вийти із ситуації, що склалася. Студент кмітливий, завжди готовий відстояти свою точку зору, вміє розставити пріоритети.
Ведуча 2. Представник співтовариства цих молодих людей примудряється на мізерну стипендію жити з розмахом. Він відпочиває, коли всі працюють, і працює, коли всі відпочивають.
Ведуча 1. І щоб свято пройшло цікавіше, ми запропонували нашим веселим, кмітливим і винахідливим студентам зіграти в міні-квк «Я студент – і цим я пишаюся!»
Ведуча 2. Їх завчасне було розподілено на три (чотири) команди по п’ять чоловік і було видано завдання.
Ведуча 1. Перше завдання — презентація команди: назва, девіз, кілька слів про головне. Отож першими виступає команда ____________________.
Ведуча 2. Постривай ти не сказала про головне, а хто буде оцінювати виступи команд, хто журі?
Ведуча 1. Журі, авжеж без журі не можна, оцінювати виступи будуть – глядачі, а ми за оплесками і підтримкою вболівальників та глядачів оберемо найкращу команду.
Ведуча 2. Перший конкурс – «Привітання». Зустрічайте команда ___________________.
Команда 1.________________________.
Команда 2.________________________.
Команда 3.________________________.
Команда 4.________________________.
Ведуча 2. Студенти це особливі люди. Крім того що вони посилено ходять на пари і гризуть граніт науки вони мають ряд особливостей.
Ведуча 1. Вони зажди умудряються поснідати-пообідати-повечеряти за 1 грн., погуляти за «3 рубля», здати сесію маючи купу «хвостів». Але попри те, що студента завжди можна помітити в шаленому натовпі звичайних пересічних людей… все ж таки 17 листопада цей особливий народ гуляє від душі, бо то є їхній день — День Студента.
Ведуча 2. Сьогоднішній День студента є символічним об’єднанням студентів всіх напрямів і всіх навчальних закладів! Студенти цього дня традиційно веселяться, забувши про майбутню сесію, заліки і «хвости».
Ведуча 1. Без уваги не залишаються ні клуби, ні дискотеки, ні навіть посиденьки в гуртожитку. Ех, гуляй, брате студенте, веселися і святкуй!
Ведуча 2. Як в українських, так і в іноземних студентів є свої особливі традиції святкування. Цей знаменний „день” був, є і залишиться одним з найулюбленіших для всіх студентів, по всьому світу.
Ведуча 1. А отже і для наших студентів є наступне завдання.
Ведуча 2. Просимо капітанів команди вийти на сцену і прослухати завдання.
Капітани виходять на сцену, грає тихо музика
Ведуча 1. Другий конкурс називається: А як там у «них»?
Ведуча 2. У іноземних студентів є традиції і звичаїв святкування цього дня, проте завдання таке — зобразити, на ваш розсуд як, наприклад святкування Дня студента різними народами, поколіннями чи можливо в іншій епосі.
Ведуча 1. Ось конверти із завданнями просимо оголосити, що в них.
Команда 1.________________________.
Команда 2.________________________.
Команда 3.________________________.
Команда 4.________________________.
Ведуча 2. Для підготування у вас 15 хвилин. Вперед!
Ведуча 1. А поки команди готуються для вас співає __________________________.
Ведуча 1. «Поклади свої знання ближче до серця свого і подалі від очей екзаменаторів твоїх». Ця міжнародна студентська мудрість, стосовно шпаргалок, особливо актуальна для кубинських студентів. Шпаргалки (у перекладі з польської «непотрібні папірці») з’явилися, як бачимо, разом зі студентами.
Ведуча 2. Кажуть, якщо сам робиш шпаргалку — вона навіть корисна, тому що мимоволі змушує повторювати пройдене. Різні викладачі по-різному ставляться до шпаргалок, але на Кубі студент, захоплений «на місці злочину», тобто із шпаргалкою на іспиті, підлягав ся негайному відрахуванню з інституту.
Ведуча 1. А як у нас відбувається дійство із шпаргалками зараз подивимося у номері.
Ведуча 2. Для нашого українського студентського братерства характерна прикмета: „Як би День студента не почався, він однаково закінчиться так само як і минулого разу!”
Ведуча 1. У такий день навіть старезні анекдоти і байки зі студентського життя набувають новизни й актуальності. Співати, танцювати, писати всякі римовані й неримовані твори на вільну тему студентство завжди любило, і День студента — саме той день, коли можна розкрити у собі нові таланти.
Ведуча 2. Юні таланти університету із композицією ___________________________.
Ведуча 1. 15 хвилин вже пройшло і ми запрошуємо студентів, щоб подивитися як все ж таки святкують день студента у різних країнах чи епохах.
Ведуча 2. Вони вже підготувались. І ось перша команда повторіть ваше завдання і просимо до виступу.
Конкурс «А як там у «них»?»
Команда 1.________________________.
Команда 2.________________________.
Команда 3.________________________.
Команда 4.________________________.
Ведуча 1. Напередодні цього свята навіть у колишніх студентів, які зовсім нещодавно покинули стіни рідної Almer Mater і ще не оговталися від безсонних ночей держіспитів, починає щемити у серці від того, що душею вони ще у вільному студентстві, а тілом вже належать до зовсім іншого соціального класу.
Ведуча 2. Адже День студента – це свято, яке не знає національностей і віку, це свято, коли на всій нашій неосяжній планеті у цей день святкує і веселиться представники одного соціального класу, окрема категорія людства — «студенти».
№ 8______________________________________________________ СТРП
Ведуча 1. Впродовж довгих років існування студентів склалися 5 заповідей гарного та поганого студента.
5 заповідей гарного студента
1. Не пропусти лабораторну, щоб не загрузнути у хвостах
2. Возлюби лекції свої, тому що вони іспит твій.
3. Відвідуй всі семінари, так запам’ятається і особа твоя й ім’я твоє.
4. Запам’ятовуй імена викладачів своїх, тому що віддасться тобі сторицею.
5. Не забудь квиток свій, щоб не пояснювати охоронцеві всю старанність твою до праведної науки.
Ведуча 2. 5 заповідей поганого студента
1. Вивчи місця потаємні, де відсидіти пару спокійніше, тому що охоронець всюдисущий.
2. Навчися в карти грати, щоб не вмерти з нудьги в цьому храмі науки.
3. Запас допусків обновляти потрібно, тому що не вічні вони.
4. Домашнє завдання шукай заздалегідь, щоб не переплачувати.
5. Знай викладачів хороших, які й у важку хвилину не залишать, і за старанність твою до науки раді будуть
Ведуча 1. І головне: Перевіряйте оцінку, поставлену за здану вами роботу, не відходячи від викладача. Якщо оцінка вам не сподобалася, вимагайте заміни її на більш доброякісну, або права перепису роботи. І пам’ятайте: студент завжди правий!! Особливо в День студента!
Ведуча 1. А зараз запрошуємо команди в повному складі для участі у конкурсі, який називається «10 аргументів, чому наш студент кращий».
Команди виходять на сцену під музику
Ведуча 2. Завдання таке по черзі кожній команді надається можливість назвати 10 аргументів чому студенти у вашій команді, вашому навчальному закладі, або ж в усій країні кращі ніж інші.
Ведуча 1. А наскільки розумними і дотепними будуть відповіді ми почуємо оплесками із залу.
Ведуча 2. Розпочинаємо!
Конкурс «10 аргументів, чому наш студент кращий».
Команда 1.________________________.
Команда 2.________________________.
Команда 3.________________________.
Команда 4.________________________. (Називають аргументи по колу)
Ведуча 1. Дякуємо командам за такі пізнання в області студентства.
Ведуча 2. Проводжаємо їх готуватися до домашнього музичного завдання під назвою «Університет мій другий рідний дім».
Ведуча 1. А для вас співають ___________________________________________.
Ведуча 2. Студентами старшокурсниками були написані побажання для студентів новобранців.
Ведуча 1. Тож розпочинаючи посвяту у студенти для І курсу дозвольте вам дати корисні поради, а тим часом запрошуємо на сцену старост першого року навчання для вручення пам’ятного символічного студентського квитка та залікової книги.
Ведуча 2. І прийняття урочистої присяги на вірність.
Ведуча 1. Вам поради дать дозвольте.
Сміливо в університет заходьте,
Ідіть у світлі кабінети,
А там нема від вас секретів.
Ведуча 2. Все вам наставники розкажуть,
Кіно і досліди покажуть.
Двері для знань відкриті для любого,
Було б бажання в вас до цього.
Ведуча 1. Всі сумніви вам треба подолати,
Бо ви сюди прийшли не гостювати,
Ви вже господарі тут нові,
Долати труднощі будьте готові.
Ведуча 2. За всім прийдеться слідкувати,
В університеті порядок зберігати,
Про вигляд свій потурбуватись
Щоб на заняття охайними з’являтись.
Ведуча 1. Книги меблі не псувати,
На столах не малювати.
Повірте, так у нас ведеться,
Самим відповідать за все прийдеться.
Ведуча 2. Друже, перед тобою шлях новий,
Часом тернистий, нелегкий,
Добром ти засівати ниву йдеш,
А що посієш друже, те й пожнеш.
Ведуча 1. Ось і наші старости послідовники великої справи.
Ведуча 2. Для вручення студентського квитка і залікової книги запрошується
_________________________________(Образ – Богиня науки)
О. Багаті сходи, ой як треба нині
Нашій державі – незалежній Україні!
Вручаєм перший наш важливий документ,
Який засвідчує усім, що ти студент.
(Вручається символічний студентський квиток старості І-курснику)
О. Як ти вчишся, друже мій,
Видно в заліковій книжці цій.
Щоб мати менше неприємностей в житті,
В цій книжці вашій щоб були завжди
Тільки відмінні й хороші оцінки,
Для “2” і “3” нема тут сторінки.
(І-курснику вручається символічна залікова книжка).
Студент староста І курсу: Ми всіх вас твердо запевняєм,
Звання студента ми не заплямуєм,
Квиток цей будем берегти ми свято,
Зусиль ми докладем багато,
Щоб марку університету зберегти
І до диплому впевнено дійти!
Ведуча 1. Для зачитання урочистої клятви студента запрошується майбутня випускниця, відмінниця, спортсменка, голова студради, ____________ стипендії Верховної Ради України _______________________.
(____________читає клятву, а студенти після кожної фрази повторюють: “Клянемося!”).
Студентка. Вступаючи в Храм Економіки, Бухгалтерії, Радіо, Електронів, Приладів, Комп’ютерів…… клянемося:
— пити живильну вологу з джерела знань та гризти граніт науки;
— поважати директора, як рідного батька, а завідуючих факультетами за матір-заступницю, з усіма бідами та радістю, невдачами та перемогами іти до них;
— приєднуючись до Союзу студентів клянемося – не бути егоїстами, хвастунами та черствими людьми;
— блюсти всі закони студентів, бути веселими, ніколи не падати духом;
— бути дисциплінованими, чесними порядними;
— навчитися долати труднощі, бути наполегливими в досягненні мети;
— оволодіти обраною професією так, щоб бути найбільш корисним своєму народу.
Клянемося, клянемося, клянемося!
Звучить мелодія. Старости йдуть зі сцени.
Ведуча 1. А зараз до вашої уваги домашнє музичне завдання, конкурс «Університет мій другий рідний дім».
Команда 1.________________________.
Команда 2.________________________.
Команда 3.________________________.
Команда 4.________________________.
Ведуча 2. Для визначення переможців запрошуємо всі чотири команди на сцену.
Ведуча 1. Аплодуємо всім учасникам. Вони всі переможці сьогоднішньої програми – бо вони студенти!!!
(без перерви починають співати «Во француской стороне»). В кінці.
Ведуча 2. Дякуємо за увагу.
Ведуча 1. Зі святом!

Матеріал розміщений в категоріях: in Різні, Сценарії.
Якщо ротота День студента (сценарій) Вам сподобалась або Ви хочете її обговорити будь-ласка пишіть.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  • Transparent RSS Feed Transparent
  • Календар свят та подій

    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання